Poznaj nasze masaże

Körperliche Liebe zwischen Mann und Frau

Masaż tantryczny

Masaż tantryczny to jeden z najprzyjemniejszych, najbardziej relaksujących zabiegów, jakim można poddać swoje ciało. Polega on na skierowaniu drzemiącej w człowieku energii seksualnej do wewnątrz, aby osiągnąć harmonię i spełnienie. Zapewnia wyjątkowe doznania, zmysłowe i podniecające, jednak – przede wszystkim – uwalniające. Masaż tantryczny ma bowiem ogromną siłę wyzwalającą energię, dzięki czemu uwalnia od stresu oraz wszelkich wewnętrznych napięć i blokad.

Cropped picture of a woman touching her lover's neck

Lomi Lomi

Celem Lomi Lomi jest nie tylko rozluźnienie napięć mięśniowych, ale – przede wszystkim – usunięcie wewnętrznych blokad. To prastara hawajska sztuka, niegdyś będąca elementem ceremonii oczyszczania i uzdrawiania. Masaż ten oddziałuje na człowieka na wielu poziomach – cielesnym, duchowym i emocjonalnym. W efekcie, osoba po sesji czuje się głęboko odprężona fizycznie i zrelaksowana psychicznie – codzienne problemy wydają się mniej znaczące i ustępują miejsca ogólnemu zadowoleniu z życia.

sensual woman in sexy lingerie

Nuru

Nuru (body body) jest techniką zmysłowego masażu angażującą całe ciało. Masaż nuru polega na pocieraniu (przy wykorzystaniu specjalnie przeznaczonych do tego celu olejków) jednego ciała przez drugie i ma niezwykle silne właściwości wyzwalające energię, likwidujące stres i napięcia, relaksujące dla psychiki i odprężające dla mięśni.